Drewniana ławka, a niej liście i obrączki
blog,  StyLOVE

StyLOVE – Jesienne ślubne inspiracje

Przedstawiamy Wam drugą serię artykułów na naszym blogu, w których będę poruszała tematy związane z trendami ślubnymi, pokazywała stylizację ślubne czy też podpowiadała jak wybrać idealne dodatki aby całość była harmonijna i współgrała.
Jako, że sezon weselny się jeszcze nie skończył, a nadchodzi pora roku, w której będzie mniej zieleni, a więcej ciepłych kolorów, zapraszamy Was po inspirację na temat motywu przewodniego związanego z jesienią.

Z czym kojarzy się jesień?

Dla mnie to kolorowe liście klonu, dynie, szyszki, kasztany i żołędzie, to czerwone jabłka zbierane z sadów, to pnie drzewa, świeczki i ich ogrzewający płomień, to wrzosy i słoneczniki. Wszystkie te elementy mogą stanowić wspaniały motyw Waszego wesela. Trzeba je tylko umiejętnie wykorzystać.
Mnie najbardziej do gustu przypadły dynie jako winietki myślę, że goście byliby zachwyceni. A konfetti z liści zrobiłoby niezłe wrażenie. Obejrzyjcie inspiracje wybrane przeze mnie.

Jest tu ktoś kto ma ślub we wrześniu/ październiku i potrzebuje ostatniej przed weselnej pomocy? Skontaktuj się z nam a pomożemy Ci w przedślubnej gorączce i jeszcze dziś zamów usługę koordynacji ślubu – 20% taniej.Certyfikowana konsultantka ślubna, perfekcjonistka, lubiąca spędzać wolny czas na pieczeniu i gotowaniu dla najbliższych, kocham tańczyć i podróżować. Z wykształcenia fizyk medyczny, z pasji organizator eventów i ślubów. W życiu stawiam na odpowiedzialność względem siebie i innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.