Jak pracuję

Właśnie się zaręczyliście i szukacie pomocy w organizacji ślubu? Dobrze trafiliście, agencja ślubna Jak z Marzeń zoorganizuje dla Was ten wyjątkowy dzień dbając o wszystkie szczegóły! Jak pracuje agencja ślubna Jak z Marzeń  przeczytajcie poniżej!

Etap 1 – Spotkanie

Powierzenie dnia ślubu obcej osobie to ciężka decyzja, dlatego warto się poznać – Wy mnie, a ja Was. Dlatego spotkajmy się niezobowiązująco przy kawie i porozmawiajmy o Waszych oczekiwaniach, marzeniach i planach.

Na spotkaniu poproszę Was o wypełnienie Ankiety Pary Młodej, która ułatwi nam podjęcie decyzji o Waszej koncepcji ceremonii, stylu wesela i innych detalach.

Dostosuję się do Waszych potrzeb, jeżeli nie jesteście w stanie się ze mną zobaczyć, to żaden problem, ankietę prześlę Wam mailowo, a następnie umówimy się na rozmowę za pomocą np. Skype, WhatsApp.

Macie jakieś pytania? Śmiało to jest ten czas, postaram się odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości

Etap 2 – Przygotowanie spersonalizowanej oferty

Po spotkaniu przygotuję dla Was specjalną ofertę, w oparciu o ankietę przez Was wypełnioną  oraz koncepcję ślubu. Ustalimy także ślubny kosztorys.

Etap 3- Podpisanie umowy

To pozostała nam finalizacja zlecenia. Podpisujemy umowę i zaczynamy działać by spełnić Wasze marzenia o idealnym ślubie!

Wy nie musicie się niczym martwić, wszystkie sprawy są na naszej głowie! Cieszcie się narzeczeństwem, a my załatwimy za Was resztę!

konsultant ślubny przy komputerze pracujący nad ofertą ślubną