Dlaczego ja

Agencja ślubna Jak z Marzeń to nowa jakość na ślubnym rynku. Firmę prowadzę ja – Karolinę Pasieka-Mazur, certyfikowana wedding plannerka.

Zadbam o każdy szczegół w dniu Waszego ślubu! Precyzja, której nauczyłam się podczas studiów na kierunku technicznym pozwoli Wam cieszyć się narzeczeństwem bez stresu o efekt końcowy.

Decyzję o założeniu firmy podjęłam po zorganizowaniu własnego ślubu.  Ponadto wielokrotnie jako wolontariusz uczestniczyłam w koloniach dla dzieci, co sprawiło, że jestem osobą kreatywną, umiejąc poradzić sobie nawet w kryzysowych sytuacjach.

I dziś jestem tu, pełna pasji, spełniając Wasze i swoje marzenia!

Jak z marzeń stawia na ODPOWIEDZIALNOŚĆ w kontaktach z ludźmi, najważniejszy jest drugi człowiek i jego zadowolenie! Poprzez współpracę ze sprawdzonymi podwykonawcami zadbam o to , abyście czuli się  spokojnie i bezpiecznie nie tylko w dniu ślubu, ale także w trakcie przygotowań.

Posługuję się biegle językiem angielskim i w stopniu podstawowym językiem niemieckim, dlatego śluby międzynarodowe to dla mnie nie problem. Do każdego ślubu podchodzę indywidualnie, bo każdy z nas ma inne marzenia do spełnienia. Wiem, ile stresu kosztuje zorganizowanie ślubu i jak ważne jest by ten dzień był zgodny  z Waszym planem,  dlatego powierzcie mi ten dzień, a nie zawiodę Was! Działam na terenie województwa Podkarpackiego z siedzibą w Rzeszowie, ale jestem elastyczna dlatego skontaktuj się ze mną, a omówimy szczegóły oferty.

para młoda na łące wraz ze ślubnym bukietem